Türkiye'de denizseverler ile buluşan Rock Harbour 42 Motor Yat İzmir’de GCG Marine tarafından Vakum İnfüzyon yöntemiyle, vinylester ile üretilmektedir. Down East Marine tarzı klasik Lobster hatlarına sahip bu Motor Yat Dünyanın en rekabetçi pazarı olan Amerika için USCG, ABYC ve CE standartlarına uygun olarak üretiliyor.

Open, Sedan veya Flybridge seçenekleri de bulunan RH 42 Amerika da zorlu iklim ve deniz koşullarında yaptığı okyanus yolculukları ile denizciliğini ispatlamış bir tekne. Biri master ve diğeri misafir kabini olmak üzere iki kamarası bulunan RH 42, elektrikli wc, ayrı bölmeli duşkabini ile kendi sınıfında az bulunabilecek extra geniş ve konforlu banyosu, 4 kişilik oturma köşesi, yemek masası, tv ve müzik sistemi de bulunan Salon; gerek ayakta gerek oturma pozisyonunda tam görüş açılı kullanma olanağı sağlayacak tam donanımlı kokpit, ocak üstü aspiratör dahil fonksiyonel mutfağıyla gerçek YAT konforunu sunuyor.
RH 42 Sedan
Biri master ve diğeri misafir kabini olmak üzere iki kamarası bulunan RH 42, elektrikli wc, ayrı bölmeli duşkabini ile kendi sınıfında az bulunabilecek extra geniş..
devamını gör >>
RH 42 Hard Top
Arka Havuzluk Alanını daha da geniş olarak kullanmak isteyen ve her an açık havada olmayı tercih eden denziseverler için geliştirilmiş bu modelimiz ayrıca sedan modelimizin..
devamını gör >>
RH 42 Open
Radar, anten, chartplotter, telsiz, Bose Audio müzik ve dvd sistemi, master kabin ve salonda bulunan lcd tv leri, 12000 ve 16000 btu klimasi, 9 kwa..
devamını gör >>


 


 

35. ULUSLARARASI İSTANBUL BOAT SHOW

 

Haberler

35. Uluslararası İstanbul Boat Show
35.Uluslararası İstanbul Boat Show.Rockharbour 36 ve 42 modelleri ile A pontonunda.

34.Uluslararası İstanbul Boat Show
Rockharbour 36 ve 42 modelleriyle 23-28 Eylül 2014 tarihleri arasında Türkiye distrübitörü Concept Marine stantında denizseverleri bekliyoruz.

BOAT SHOW 2014
Siz değerli denizsever dostlarımızı, Türkiye distrübütörümüz CONCEPT MARINE'nin  CNR  Avrasya  Boat Show 2014  Hall 2 B14  standına  yepyeni RockHarbour 36  Hard Top modelimizi görmeye bekliyoruz.GCG Yat İmalat Sanayi A.Ş.

Tüm Haberler